do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Moje konto
Przegląd okresowy zegarka
Przegląd okresowy zegarka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadzamy do sprzedaży nową usługę mianowicie PRZEGLĄD OKRESOWY ZEGARKA. Usługa przeglądu okresowego zegarka jest innowacyjnym pomysłem wprowadzonym na rynek poprzez sklep www.zegarkinareke.pl . Jesteśmy pewni, że usługa ta pozwoli cieszyć się wymarzonym zegarkiem dłużej, a dbanie o swój czasomierz będzie od teraz dziecinnie proste ponieważ Klient nie będzie zmuszony szukać odpowiedniego fachowca, który w należyty sposób zajmie się zegarkiem. Zadowolenie Klienta oraz zaspokajanie jego potrzeb w najwyższym możliwym wymiarze to nasz główny cel ponieważ wierzymy, że zadowolony Klient to największa promocja dla naszego sklepu. Zapraszamy do zakupu usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

W okresie gwarancji podstawowej to jest dwa lata każdemu Klientowi, który wykupi usługę przysługiwać będą dwa przeglądy okresowe ( raz na rok) pierwszy po roku od zakupu drugi zaś po dwóch.

Koszt usługi to 99 zł natomiast w skład usługi wchodzi:

 

Zamówienie kuriera po odbiór zegarka następnie dostarczenie go na przegląd po wykonaniu przeglądu zegarek jest odsyłany na adres wskazany przez Klienta.

 

Podczas wykonywania przeglądu wykonywane są następujące czynności:

 

- Czyszczenie wszelkich elementów zegarka to jest mechanizmu, części składowych typu ogniwa bransolety, elementy koperty itp.

- Kalibracja mechanizmu

- Wymiana zużytych elementów

- Pokrywanie powłoką PVD jeśli istnieje taka potrzeba

- Polerowanie elementów zegarka typu szkło elementy bransolety

- Impregnacja elementów, które tego wymagają ( na przykład pasek)

 

Po zakończeniu okresu podstawowego wykonywania usługi przeglądu okresowego istnieje możliwość wykupienia usługi na kolejne dwa lata.

 

 

Regulamin

 

 

Podmiotem odpowiedzialnym za wykonanie usługi przeglądu okresowego zegarka jest właściciel sklepu internetowego www.zegarkinareke.pl to jest ABC Multimedia Michał Kapałka z siedzibą przy ulicy Bema 5 w Tarnowie.

 

Ramy czasowe:

 

Czas trwania usługi „Okresowy przegląd zegarka” to dwa lata od momentu jej zakupu.

Ilość wykonanych przeglądów w okresie wynosi dwa przeglądy

Przegląd odbywa się dokładnie po roku użytkowania zegarka następny zaś po dwóch latach

Okres dni roboczych podczas, których zegarek będzie przebywał na przeglądzie wynosi od pięciu do dwudziestu dni roboczych (informacja odnośnie długości trwania przeglądu zostanie wysłana do Klienta drogą mailową, a sama długość trwania przeglądu uzależniona jest od ilości i zakresu wykonanych czynności)

 

Dostawa zegarka do przeglądu:

 

Klient, który wykupił usługę Okresowego Przeglądu Zegarka zostanie poinformowany dwa dni wcześniej w którym dokładnie dniu zostanie przysłany do niego opłacony przez nas kurier, który odbierze paczkę z zegarkiem (Klient obowiązany jest do zapakowania zegarka w sposób należyty to jest koperta ewentualnie pudełko, do serwisu należy odesłać sam zegarek bez pudełka i dokumentacji)

 

Odesłanie zegarka:

 

Po zakończonym procesie Przeglądu Okresowego Zegarka zostanie on odesłany na adres wskazany przez Klienta

 

Zakres czynności kryjących się pod nazwą Okresowy Przegląd Zegarka:

 

- Czyszczenie wszelkich elementów zegarka to jest mechanizmu, części składowych typu ogniwa bransolety, elementy koperty itp.

- Kalibracja mechanizmu

- Wymiana zużytych elementów

- Pokrywanie powłoką PVD jeśli istnieje taka potrzeba

- Polerowanie elementów zegarka typu szkło elementy bransolety

- Impregnacja elementów, które tego wymagają ( na przykład pasek)

Informujemy, że wykonane usłUgi dobierane są indywidualnie według potrzeb oznacza to, że mogą zostać wykonane wszystkie wymienione czynności lub tylko niektóre (potrzebne dla danego modelu)

Po wykonaniu usługi Klient otrzyma raport obrazujący czynności wykonane i zakres ich wykonania.

 

Wszelkie czynności wykonywane w ramach usługi Przegląd Okresowy Zegarka wykonywane są przez autoryzowanych serwisantów danej marki co skutkuje pewnością ich prawidłowego wykonania oraz brakiem możliwości utraty gwarancji podstawowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium