Opinie o Nas
12 3 6 9 . . . . . . . .
00 : 00 : 00 --
Zegarki Roberto Cavalli - czy warto w nie inwestować?

Zegarki Roberto Cavalli - czy warto w nie inwestować?

Zapewne szukasz idealnego, wymarzonego zegarka. Poszukiwania zaprowadziły Cię do tej konkretnej marki czyli Roberto Cavalli. Zastanawiasz się być może czy warto wydać pieniądze właśnie na konkretny model tej marki. Spróbujemy Cię, przekonać, że Roberto Cavalli to dobry wybór.

Kariera włoskiego projektanta rozpoczęła się w latach 60 ubiegłego wieku. Warte podkreślenia jest to, że był to start od razu z wysokiej półki, a to wszystko za sprawą nowoczesnych metod produkcji (opatentowanie drukowania na materiale) dzięki temu marka od razu wystrzeliła na wyżyny, a ponadto konkurencyjne marki składały zamówienia a opatentowany drukowany materiał. Projekty Roberto Cavalli to modernistyczne, a wręcz futurystyczne wzornictwo. Bardzo często można spotkać się z określeniem marki jako królestwo przepychu. Oczywiście slogan trafia w punkt. Projekty domu mody Cavalli ociekają wręcz przepychem, a co najważniejsze wszystko utrzymane jest w dobrym guście i smaku. Warto podkreślić, że projektant nigdy nie szedł na kompromisy zawsze skrupulatnie i z całą pewnością siebie realizował swoje pomysły. Cavalli kojarzy się wielu przede wszystkim ze zwierzęcymi printami. Istotnie, projektant uczynił z inspirowanych skórą zebry, pantery, węża czy tygrysa nadruków swój znak firmowy. Połączone z ciekawymi forami lub w zaskakujących barwach projekty są czymś wobec czego nie da się przejść obojętnie. Faktem jest, że styl zegarków Cavalli jest ekstrawagancki, ale tak naprawdę każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie i wcale nie chodzi tutaj o uniwersalne wzory powtarzane beznamiętnie wśród innych projektantów, ale o pomysł i wizję autora która jest tak wszechstronna, że z łatwością, któryś z projektów przypadnie nam do gustu.

Podsumowując dlaczego warto zainwestować w zegarek Roberto Cavalli?

Przede wszystkim wykorzystanie w projektach niezawodnych mechanizmów Ronda. Jak widzimy zegarki projektanta nie należ do najtańszych, ale w tym przypadku nie płacimy jedynie za tak zwaną markę, ale przede wszystkim za jakość.  Mechanizmy Ronda są jednymi z najczęściej wykorzystywanych w branży zegarmistrzowskiej. Wynika to z faktu, że są niezawodne i precyzyjnie wykonane. Przy tym wszystkim, inżynierowie marki Ronda stale rozwijają ofertę, zapewniając różne funkcjonalności oraz nowoczesne rozwiązania. Zegarmistrzowie odpowiedzialni za kwarcowe mechanizmy Ronda osiągnęli mistrzostwo w swoim fachu. Firma stale rozwija się technologicznie. W sektorze innowacji Ronda rozwija się dwutorowo. Z jednej strony producent zaproponował światu ponad 30 mechanizmów o zróżnicowanych funkcjonalnościach, z drugiej zaczął na nowo odkrywać estetykę mechanizmów. Ruchy Startech 3500 i xtratech zawierały rewolucyjne rozwiązania, które otworzyły projektantom inne możliwości w zakresie designu. Mechanizmy Ronda są wszechobecne, zarówno w zegarkach szwajcarskich, jak i czasomierzach pochodzących z innych regionów, a firma Williama Mosseta stała się jednym z gigantów branży zegarmistrzowskiej. Wszystko dzięki niesamowitej zdolności do adaptacji, która pozwoliła wypłynąć jej na na fali rewolucji kwarcowej. Jednocześnie nadal jest wierna duchowi zaszczepionemu przez jej założyciela, który był zegarmistrzem-wizjonerem, czego efektem są ciągłe prace nad doskonaleniem ich produktów.

Kolejnym atutem jest oryginalne wzornictwo. Niepowtarzalność to coś czego obecnie szukamy. Nikt nie chce powielać bo lepiej być oryginalnym. Zegarki Cavalli to nie jest masówka, którą zobaczysz u co drugiej osoby na ulicy.

Najwyższa jakość wykonania to kolejny argument przemawiający za zakupem zegarka tej konkretnej marki. Dbałość o szczegóły, dopracowane i spójne projekty, wizja przelana w rzeczywistość. Wszystko zgodne z obecnymi trendami.

Jeśli inwestować to w dobro luksusowe, którym niewątpliwie jest zegarek od Roberto Cavalli. Posiadanie czasomierza od tego projektanta będzie sprawiało radość, cieszyło oko i wzbudzało zainteresowanie. Jeśli mimo wszystko nie potrafisz się zdecydować zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy wybrać konkretny model.

 

l
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl