Cena regularna:
579,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Kolekcja: Petite Evergold
- Płeć: Damski
- Materiał obudowy: Stal nierdzewna podwójnie platerowana (316L)
- Kolor obudowy: Złoto
- Typ paska: Mesh (Milanese)
- Materiał paska: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor paska: Złoto
- Szerokość paska: 12 mm
- Regulowana długość paska: 150-205 mm
- Kolor tarczy: Czarny
- Mechanizm: Japoński kwarcowy
- Wodoodporność: Do 3 ATM (odporny na deszcz)
- Średnica koperty: 28 mm
- Grubość koperty: 6 mm
- Paski wymienne: Tak
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















