Cena regularna:
349,00 zł
duża ilość
Opis
Kolekcja: Petite
Mechanizm: Japoński mechanizm kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna (316L)
Średnica koperty: 32 mm
Grubość koperty: 6 mm
Szkiełko: Mineralne
Dekiel: Stal nierdzewna
Wodoszczelność: 3 ATM (odporność na deszcz)
Tarcza: Biała (Eggshell White)
Bezel: Nieruchomy
Bransoleta: Srebrna stal nierdzewna, typ mesh
Szerokość bransolety: 14 mm
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |




Grawerowanie 















