Cena regularna:
1 029,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Szerokość koperty: 51mm
Grubość koperty: 12mm
Wodoszczelność: 100 metrów / 10 ATM
Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L IP Black, wykończenie polerowane i szczotkowane
Tarcza: Dwuwarstwowa szara, z czarnymi indeksami, arabską cyfrą przy 12, datownik przy 3
Ruch: Kwarcowy chronograf, wykonany w Japonii
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Pasek: Czarny nylon i silikon z logo Diesel, szerokość 26mm
Zapięcie: Sprzączka ze stali nierdzewnej IP Black
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Nylon |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















