Cena regularna:
649,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stalowa, szara, 51 mm szerokości
- Wodoszczelność: 100 m
- Tarcza: Analogowa, podświetlenie luminescencyjne
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta: Stalowa, czarna, zapięcie motylkowe
- Funkcje: Chronograf, datownik, stoper
- Styl: Męski, modowy
- Waga: 215 g.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Szerokość paska | 26 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















