Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: DZ4338
- EAN: 4053858361522
- Marka: Diesel
- Rodzaj: Męski
- Gwarancja: 2 lata
- Wodoszczelność: 100 metrów
- Mechanizm: Kwarcowy
- Rodzaj koperty: Stal szlachetna
- Szerokość koperty: 51.00mm
- Grubość koperty: 12.0mm
- Kolor tarczy: Czarny
- Szkiełko: Mineralne
- Typ paska: Stal szlachetna
- Kolor paska: Czarny.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















