Cena regularna:
649,00 zł
średnia ilość
Opis
- Kolekcja: Mario
- Materiał obudowy: Stal nierdzewna
- Kolor tarczy: Dwutonowa
- Funkcje: Chronograf
- Wodoodporność: Do 30 metrów (nadaje się do noszenia w warunkach narażenia na zachlapanie, ale nie do pływania ani zanurzania)
- Design: Elegancki, z myślą o mężczyznach ceniących połączenie funkcjonalności z estetyką
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Beżowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















