Cena regularna:
819,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Seria: Renato
- Obudowa: Stal nierdzewna
- Kolor tarczy: Niebieski z efektem promieni słonecznych, ozdobiony polerowanymi detalami
- Mechanizm: Japoński kwarcowy, Miyota
- Funkcja dodatkowa: Datownik
- Wodoodporność: Do 50 metrów / 5 atmosfer (umożliwia pływanie na powierzchni)
- Opakowanie: W oryginalnym opakowaniu marki Armani, produkt fabrycznie nowy
- Gwarancja: Dołączona do zegarka
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















