Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Hugo Boss
- Model: 1513817
- Kolekcja: Champion
- Ruch: Kwarcowy
- Kolor Koperty: Różowe złoto PVD/Stal nierdzewna
- Kolor Tarczy: Niebieski
- Materiał Paska: Skóra
- Kolor Paska: Brązowy
- Szerokość Koperty: 44 mm
- Grubość Koperty: 11,5 mm
- Funkcje: Chronograf, Data
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
- Typ Szkła: Mineralne
- Typ Zapięcia: Tang Buckle (klamra)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | HARDLEX |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















