Cena regularna:
669,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Złoty
Szerokość paska
18
Wyposażenie
Bransoleta
Średnica koperty (od-do)
36 - 40 mm
Średnica koperty (dokładnie)
38 mm
Grubość koperty
7 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Złoty
Funkcje
Tarcza 12-godzinna
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Złoty
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Zapięcie
Z zatrzaskiem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
Grawerowanie 















