na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Mechanizm
Typ mechanizmu
automatyczny
Liczba kamieni
25
Gwarancja
2 lata
Wodoszczelność
50 m (5 bar)
Kolor koperty
złoty
Materiał koperty
stal
Kształt koperty
okrągła
Szerokość koperty
40 mm
Grubość koperty
11.0 mm
Tarcza
Kolor tarczy
biały
Wskazanie czasu
analogowe
Podświetlenie
Powłoka luminescencyjna
Szkło
Rodzaj szkła
szafirowe
Pasek
Pasek/Bransoleta
pasek
Zapięcie
na sprzączkę
Kolor paska/bransolety
brązowy
Materiał paska/bransolety
skóra naturalna
Maksymalny obwód (koperta + pasek)
20.5 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie
20 mm
Funkcje
Datownik
dzień miesiąca
Informacje ogólne
Pochodzenie
SWISS MADE - szwajcarskie
Styl
klasyczny
luksusowy
Waga
66.00 g
Kategoria
zegarki męskie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skróra |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















